Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid
Женска јакна
Код на производ:
(1955241012)
COLUMBIA

COLUMBIA Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Цена со попуст
5.593 ДЕН
Заштеда: 2.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid е женска полнета јакна која е неверојатно мека и топла. Нејзиното синтетичко полнење Thermarator™ и мекото и кадифено руно ви носат врвна топлина. Не треба да се грижите ако почне да врне, бидејќи ткаенината на оваа јакна е водоотпорна и ќе ве заштити од влага. Функционалноста на оваа јакна придонесува и за внатрешните и страничните џебови со патенти, во кои можете безбедно да ги чувате сите оние ситници кои секогаш ги носите со себе. Спецификација: Женска полнета јакна Thermarator™ полнење Водоотпорна ткаенина Заштита на брадата Внатрешен џеб со патент Странични џебови со патент Еластични манжетни на ракавите Долниот отвор може да се прилагоди со јамка Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Columbia Leadbetter Point™ Sherpa Hybrid е женска полнета јакна која е неверојатно мека и топла. Нејзиното синтетичко полнење Thermarator™ и мекото и кадифено руно ви носат врвна топлина. Не треба да се грижите ако почне да врне, бидејќи ткаенината на оваа јакна е водоотпорна и ќе ве заштити од влага. Функционалноста на оваа јакна придонесува и за внатрешните и страничните џебови со патенти, во кои можете безбедно да ги чувате сите оние ситници кои секогаш ги носите со себе.
Спецификација:

 • Женска полнета јакна
 • Thermarator™ полнење
 • Водоотпорна ткаенина
 • Заштита на брадата
 • Внатрешен џеб со патент
 • Странични џебови со патент
 • Еластични манжетни на ракавите
 • Долниот отвор може да се прилагоди со јамка
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош