Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece Full Zip Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Full Zip Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Full Zip Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Full Zip Hoodie
Детски дуксер
Код на производ:
(1357609-011)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece Full Zip Hoodie

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival детскиот дуксер со капуљача за тинејџери е направен од лесна и исклучително удобна ткаенина. Мекиот, брусен ентериер ја задржува топлината и обезбедува удобност. Еластичните манжетни и полите го одржуваат овој дуксер на место, а затворањето со патент со целосна должина овозможува слоевитост. Капуљачата нуди дополнителна топлина кога температурата паѓа, а предните џебови се идеални за складирање мали предмети. Едноставниот дизајн на овој дуксер лесно ќе се вклопи со остатокот од вашата спортска гардероба, создавајќи класичен, спортски стил. Спецификација: Целосно затворање со патент Еластични манжетни на ракавите и полите Предни џебови Капуљача Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Under Armour Rival детскиот дуксер со капуљача за тинејџери е направен од лесна и исклучително удобна ткаенина. Мекиот, брусен ентериер ја задржува топлината и обезбедува удобност. Еластичните манжетни и полите го одржуваат овој дуксер на место, а затворањето со патент со целосна должина овозможува слоевитост. Капуљачата нуди дополнителна топлина кога температурата паѓа, а предните џебови се идеални за складирање мали предмети. Едноставниот дизајн на овој дуксер лесно ќе се вклопи со остатокот од вашата спортска гардероба, создавајќи класичен, спортски стил.
Спецификација:

 • Целосно затворање со патент
 • Еластични манжетни на ракавите и полите
 • Предни џебови
 • Капуљача
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM 9-10г.
  SM
  S
  YMD 11-12г.
  MD
  M
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош