Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ALL TERRAIN
NEW BALANCE ALL TERRAIN
NEW BALANCE ALL TERRAIN
NEW BALANCE ALL TERRAIN
NEW BALANCE ALL TERRAIN
NEW BALANCE ALL TERRAIN
NEW BALANCE ALL TERRAIN
NEW BALANCE ALL TERRAIN
Женски комбинезон
Код на производ:
(WU21500-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ALL TERRAIN

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална цена
6.890 ДЕН
Цена со попуст
4.823 ДЕН
Заштеда: 2.067 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За прошетка со пријателите или на деловен град во градот, ќе бидете удобни и модерни во женскиот комбинезон New Balance ALL TERRAIN. Патентот на горниот дел лесно ја менува силуетата, додека препознатливото, но и дискретно лого New Balance го нагласува спортскиот стил. Овој модел е направен од рециклиран материјал со високи перформанси. Мрежести детали од страната на нозете ја комплетираат целокупната естетика на ова парче облека. Спецификација: Женски комбинезон Висока јака Затворање со патент Мрежести детали Состав: 86% рециклиран полиестер, 14% спандекс.
Подетално

За прошетка со пријателите или на деловен град во градот, ќе бидете удобни и модерни во женскиот комбинезон New Balance ALL TERRAIN. Патентот на горниот дел лесно ја менува силуетата, додека препознатливото, но и дискретно лого New Balance го нагласува спортскиот стил. Овој модел е направен од рециклиран материјал со високи перформанси. Мрежести детали од страната на нозете ја комплетираат целокупната естетика на ова парче облека.
Спецификација:

 • Женски комбинезон
 • Висока јака
 • Затворање со патент
 • Мрежести детали
 • Состав: 86% рециклиран полиестер, 14% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Комбинезон
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош