Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR GL Foundation
UNDER ARMOUR GL Foundation
UNDER ARMOUR GL Foundation
UNDER ARMOUR GL Foundation
UNDER ARMOUR GL Foundation
UNDER ARMOUR GL Foundation
UNDER ARMOUR GL Foundation
UNDER ARMOUR GL Foundation
Машка маица
Код на производ:
(1326849-839)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR GL Foundation

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица за тренинг Under Armour GL Foundation е вашиот најдобар сојузник за одлични резултати. Сите прават графички маици, но Under Armour само ги прави подобри. Направена од ткаенина која е лесна, мека и брзо се суши, оваа маица ви ја нуди сета удобност и слобода на движење што ви треба. Спецификација: Standard fit Четиринасочна растеглива ткаенина Наполнет памук® Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Машката маица за тренинг Under Armour GL Foundation е вашиот најдобар сојузник за одлични резултати. Сите прават графички маици, но Under Armour само ги прави подобри. Направена од ткаенина која е лесна, мека и брзо се суши, оваа маица ви ја нуди сета удобност и слобода на движење што ви треба.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Четиринасочна растеглива ткаенина
 • Наполнет памук®
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош