Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ6563-334)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air lifestyle се женски долен дел тренерки кои носат класичен спортски стил и наследство. Опуштен крој, за опуштено чувство. За време на дневните активности или попладневниот одмор, меката ткаенина ќе ви обезбеди целосна удобност. Поради својата пријатност и конзистентност, ова е најпродаваното парче со причина. Дневната рутина не е тешка ниту на студено време, бидејќи меката топлина која ви ја нуди овој дуксер ве загрева дури и кога живата во термометарот опаѓа. Ткаенината со широк крој, завршува со растеглив дел околу глуждот за да ги задржи тренерките на своето место додека вие сте во движење. Еластичниот појас со средна должина е дизајниран да се вклопи под папокот, а моделот можете да го комбинирате со пократки или подолги топови. Ослободете ги рацете од ситниците и спакувајте ги во страничните џебови додека одите во продавница или на кратка прошетка. Спецификација: Женски долен дел тренерки – lifestyle Средна висина на струк Ребрести делови на ногавиците Air Swoosh Еластичен појас со учкур Перење во машина Странични џебови Состав: 80% полиестер, 20% еластин .
Подетално

Nike Air lifestyle се женски долен дел тренерки кои носат класичен спортски стил и наследство. Опуштен крој, за опуштено чувство. За време на дневните активности или попладневниот одмор, меката ткаенина ќе ви обезбеди целосна удобност. Поради својата пријатност и конзистентност, ова е најпродаваното парче со причина. Дневната рутина не е тешка ниту на студено време, бидејќи меката топлина која ви ја нуди овој дуксер ве загрева дури и кога живата во термометарот опаѓа. Ткаенината со широк крој, завршува со растеглив дел околу глуждот за да ги задржи тренерките на своето место додека вие сте во движење. Еластичниот појас со средна должина е дизајниран да се вклопи под папокот, а моделот можете да го комбинирате со пократки или подолги топови. Ослободете ги рацете од ситниците и спакувајте ги во страничните џебови додека одите во продавница или на кратка прошетка.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Средна висина на струк
 • Ребрести делови на ногавиците
 • Air Swoosh
 • Еластичен појас со учкур
 • Перење во машина
 • Странични џебови
 • Состав: 80% полиестер, 20% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош