Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Женска маица
Код на производ:
(HK0494)
adidas

adidas Future Icons

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons е женска lifestyle маица со кратки ракави. Кога сте решени да тренирате подобро и посилно од било кога, ова е маицата која ќе го олесни целиот процес. Пријатниот, памучен материјал ќе го прегрне вашето тело со удобност и ќе ве поттикне да бидете уште подобри. Запомнете го и ова, одморот и релаксацијата се исто така суштински чекор во секој процес. Спецификација: Женска маица Кратки ракави Лежерен крој Состав: 100% памук.
Подетално

adidas Future Icons е женска lifestyle маица со кратки ракави. Кога сте решени да тренирате подобро и посилно од било кога, ова е маицата која ќе го олесни целиот процес. Пријатниот, памучен материјал ќе го прегрне вашето тело со удобност и ќе ве поттикне да бидете уште подобри. Запомнете го и ова, одморот и релаксацијата се исто така суштински чекор во секој процес.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • Лежерен крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош