Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
Машки дуксер
Код на производ:
(CU4489-825)
NIKE

NIKE Sportswear Tech

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
6.232 ДЕН
Цена со попуст
5.453 ДЕН
Заштеда: 2.337 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech е машки lifestyle дуксер, дизајниран за вистинско спортско задоволство. Овој дуксер со класичен крој носи храбар спортски стил додека обезбедува удобност и топлина. Направено со голем дел од памук со врвен квалитет, тој носи удобност во контакт со кожата. Отворот на дуксерот лесно можете да го прилагодите со патент до цела должина. Удобната аеродинамична капа со четири панели додава топлина и естетика. Џебот на ракавот со патент овозможува брзо и безбедно складирање на клучевите и телефонот. Погоден е за слоевитост и лесно се одржува со перење во машина за перење. Nike Sportswear Tech е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортски или едноставно сакате неприкосновен спортски стил. Спецификација:• Машки дуксер со капуљача – lifestyle • Класично вклопување• Целосна патент• Состав: 66% памук и 34% полиестер• Џеб со патент• Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Tech е машки lifestyle дуксер, дизајниран за вистинско спортско задоволство. Овој дуксер со класичен крој носи храбар спортски стил додека обезбедува удобност и топлина. Направено со голем дел од памук со врвен квалитет, тој носи удобност во контакт со кожата. Отворот на дуксерот лесно можете да го прилагодите со патент до цела должина. Удобната аеродинамична капа со четири панели додава топлина и естетика. Џебот на ракавот со патент овозможува брзо и безбедно складирање на клучевите и телефонот. Погоден е за слоевитост и лесно се одржува со перење во машина за перење. Nike Sportswear Tech е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортски или едноставно сакате неприкосновен спортски стил.
Спецификација:
• Машки дуксер со капуљача – lifestyle
• Класично вклопување
• Целосна патент
• Состав: 66% памук и 34% полиестер
• Џеб со патент
• Машинско перење

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош