Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски шушкавец за трчање
Код на производ:
(HL4465)
adidas

adidas Essentials

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
5.188 ДЕН
Моментална цена
5.188 ДЕН
Цена со попуст
4.150 ДЕН
Заштеда: 1.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials е женска јакна за трчање. Кога временските услови навистина не се на ваша страна, не се откажувајте, облечете ја оваа adidas јакна и тргнете во акција. Технологијата WIND.RDY ќе ве заштити од ветрот и ќе ве стопли онолку колку што ви е потребно. Затворањето со патент, прилагодливата капуљача и манжетните ви гарантираат удобност без оглед на сезоната и времето. Спецификација: Женска јакна Џебови Капуљача со учкур Затворање со патент Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Essentials е женска јакна за трчање. Кога временските услови навистина не се на ваша страна, не се откажувајте, облечете ја оваа adidas јакна и тргнете во акција. Технологијата WIND.RDY ќе ве заштити од ветрот и ќе ве стопли онолку колку што ви е потребно. Затворањето со патент, прилагодливата капуљача и манжетните ви гарантираат удобност без оглед на сезоната и времето.
Спецификација:

 • Женска јакна
 • Џебови
 • Капуљача со учкур
 • Затворање со патент
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шушкавец
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош