Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Женски дуксер
Код на производ:
(DQ6774-667)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece женскиот дуксер е наменет за сите дами кои сакаат удобна поддршка по напорниот ден или додека ги извршуваат секојдневните активности. Добредојдовте во фан клубот на Fleece. Топлиот и мек материјал е идеален за студените денови. Со класичен крој, дуксерот е омилен заради својата издржливост и квалитетот на изработка. Вакви спортски парчиња во различни бои никогаш нема доволно во гардероберот. Опуштениот крој е основата на добар спортски стил кој може да се надгради. Донесете малку ѕвезден блесок во мрачните есенски денови. Точките од галактичкиот сјај му даваат форма на Swoosh логото. Еластичните ребрести манжетни и полите ги одржуваат вашите раце топли. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Ребрести манжетни Swoosh лого Опуштен крој Заоблена крагна Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece женскиот дуксер е наменет за сите дами кои сакаат удобна поддршка по напорниот ден или додека ги извршуваат секојдневните активности. Добредојдовте во фан клубот на Fleece. Топлиот и мек материјал е идеален за студените денови. Со класичен крој, дуксерот е омилен заради својата издржливост и квалитетот на изработка. Вакви спортски парчиња во различни бои никогаш нема доволно во гардероберот. Опуштениот крој е основата на добар спортски стил кој може да се надгради. Донесете малку ѕвезден блесок во мрачните есенски денови. Точките од галактичкиот сјај му даваат форма на Swoosh логото. Еластичните ребрести манжетни и полите ги одржуваат вашите раце топли.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Ребрести манжетни
 • Swoosh лого
 • Опуштен крој
 • Заоблена крагна
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош