Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
Машка маица
Код на производ:
(MT11070-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Heathertech

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Едноставна, модерна и софистицирана - New Balance Heathertech машка маица за тренинг. Направена со технологија NB DRY, ткаенината на оваа маица ја отстранува влагата од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви, свежи и фокусирани за време на најинтензивните тренинзи. Лесната ткаенина и спортскиот крој се дизајнирани за оптимална удобност и опсег на движење, така што ќе се чувствувате исто толку удобно за време на последниот сет на вежби како и за време на првиот. Спецификација:Атлетско вклопувањеNB DRY технологијаКратки ракавиРамен рабСостав: Полиестер, памук.
Подетално

Едноставна, модерна и софистицирана - New Balance Heathertech машка маица за тренинг. Направена со технологија NB DRY, ткаенината на оваа маица ја отстранува влагата од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви, свежи и фокусирани за време на најинтензивните тренинзи. Лесната ткаенина и спортскиот крој се дизајнирани за оптимална удобност и опсег на движење, така што ќе се чувствувате исто толку удобно за време на последниот сет на вежби како и за време на првиот. Спецификација:

 • Атлетско вклопување
 • NB DRY технологија
 • Кратки ракави
 • Рамен раб
 • Состав: Полиестер, памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица MT11070-DO1
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош