Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR COLMAR CH.BOYS SALOP.PANT
COLMAR COLMAR CH.BOYS SALOP.PANT
COLMAR COLMAR CH.BOYS SALOP.PANT
COLMAR COLMAR CH.BOYS SALOP.PANT
Детски панталони
Код на производ:
(3218B-1VC-119)
COLMAR

COLMAR COLMAR CH.BOYS SALOP.PANT

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Цена со попуст
6.552 ДЕН
Заштеда: 1.638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 16 16
  • 4 4
  • 6 6
  • 8 8
  • 10 10
  • 12 12
  • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош