Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DZ4603-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Загрејте се и заштитете се од студот во женските долни тренерки Nike Sportswear. Изработен е од брусено руно со средна тежина кое е мазно однадвор и малку врежано одвнатре и ќе ви овозможи максимална удобност и топлина. Широките ногавици ви обезбедуваат доволно простор за непречени движења, без разлика колку сте активни. Еластичниот појас со внатрешна јамка овозможува целосно прилагодување на вашите потреби. Страничните џебови се одлично место за сите ваши основни работи. Спецификација: Женски тренерки за животен стил Модел: loose fit Прилагодлив еластичен појас Странични џебови Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Загрејте се и заштитете се од студот во женските долни тренерки Nike Sportswear. Изработен е од брусено руно со средна тежина кое е мазно однадвор и малку врежано одвнатре и ќе ви овозможи максимална удобност и топлина. Широките ногавици ви обезбедуваат доволно простор за непречени движења, без разлика колку сте активни. Еластичниот појас со внатрешна јамка овозможува целосно прилагодување на вашите потреби. Страничните џебови се одлично место за сите ваши основни работи.
Спецификација:

 • Женски тренерки за животен стил
 • Модел: loose fit
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош