Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
Машки хеланки
Код на производ:
(HD3520)
adidas

adidas COLD.RDY

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COLD.RDY се долги, машки хеланки за тренинг. Благодарение на технологијата COLD.RDY, вашите мускули ќе се загреат за уште еден фантастичен тренинг. Материјалот ќе ви овозможи чувство на слобода и мобилност за да можете целосно да се препуштите на вежбањето. Можете да ги носите како дополнителен слој под вашата спортска опрема или како самостојно парче. Тие се направени од најмалку 60% рециклирани материјали и се еден од производите кои укажуваат на амбицијата на брендот adidas да го запре користењето на пластичниот отпад. Спецификација: Машки хеланки Еластичен појас COLD.RDY технологија Состав: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин.
Подетално

adidas COLD.RDY се долги, машки хеланки за тренинг. Благодарение на технологијата COLD.RDY, вашите мускули ќе се загреат за уште еден фантастичен тренинг. Материјалот ќе ви овозможи чувство на слобода и мобилност за да можете целосно да се препуштите на вежбањето. Можете да ги носите како дополнителен слој под вашата спортска опрема или како самостојно парче. Тие се направени од најмалку 60% рециклирани материјали и се еден од производите кои укажуваат на амбицијата на брендот adidas да го запре користењето на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки хеланки
 • Еластичен појас
 • COLD.RDY технологија
 • Состав: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Помош