Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Manchester United DNA
adidas Manchester United DNA
adidas Manchester United DNA
adidas Manchester United DNA
adidas Manchester United DNA
adidas Manchester United DNA
adidas Manchester United DNA
adidas Manchester United DNA
adidas Manchester United DNA
adidas Manchester United DNA
Машки шушкавец
Код на производ:
(HE6650)
adidas

adidas Manchester United DNA

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Manchester United DNA е машка јакна наменета за сите љубители на фудбалот. Јакната има патент со целосна должина, што го олеснува облекувањето и усогласувањето со останатата спортска опрема. Страничните џебови со затворање патент ќе ви помогнат безбедно да ги складирате сите ваши потребни ситници. Еластичните манжетни ќе го задржат секој дел од јакната на своето место, а капуљачата ќе ве заштити и од најлошите временски услови. Спецификација: Машка јакна Џебови со патент Затворање со патент со целосна должина Капуљача Манчестер Јунајтед грб Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Manchester United DNA е машка јакна наменета за сите љубители на фудбалот. Јакната има патент со целосна должина, што го олеснува облекувањето и усогласувањето со останатата спортска опрема. Страничните џебови со затворање патент ќе ви помогнат безбедно да ги складирате сите ваши потребни ситници. Еластичните манжетни ќе го задржат секој дел од јакната на своето место, а капуљачата ќе ве заштити и од најлошите временски услови.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Џебови со патент
 • Затворање со патент со целосна должина
 • Капуљача
 • Манчестер Јунајтед грб
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шушкавец
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош