Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Cotton Pants
UNDER ARMOUR Rival Cotton Pants
UNDER ARMOUR Rival Cotton Pants
UNDER ARMOUR Rival Cotton Pants
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(1357634-408)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Cotton Pants

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.095 ДЕН
Заштеда: 1.095 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L 13-14г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival Cotton се долен дел тренерки за деца дизајниран да им обезбеди удобност на момчињата за време на сите нивни активности. Тие е совршен избор за спортски активности, релаксација после тренинг и секојдневно носење. Изработени е од лесен и ултра удобен материјал од руно со голем дел од памук. Материјалот е мазен однадвор и овозможува оптимално дишење, додека внатрешноста е мека и фино избрусена за да ја задржи топлината. Овие долни тренерки имаат отворени џебови за раце, еластичен прилагодлив појас и широки ребрести манжетни на краевите на нозете. Спецификација:• Лежерен крој со широка манжетна• Еластичен појас со подесување• Отворете ги рачните џебови• Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Under Armour Rival Cotton се долен дел тренерки за деца дизајниран да им обезбеди удобност на момчињата за време на сите нивни активности. Тие е совршен избор за спортски активности, релаксација после тренинг и секојдневно носење. Изработени е од лесен и ултра удобен материјал од руно со голем дел од памук. Материјалот е мазен однадвор и овозможува оптимално дишење, додека внатрешноста е мека и фино избрусена за да ја задржи топлината. Овие долни тренерки имаат отворени џебови за раце, еластичен прилагодлив појас и широки ребрести манжетни на краевите на нозете.
Спецификација:
• Лежерен крој со широка манжетна
• Еластичен појас со подесување
• Отворете ги рачните џебови
• Состав: 80% памук, 20% полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM 9-10г.
SM
S 9-10г.
YMD 11-12г.
MD
M 11-12г.
YLG 13-14г.
YXL 14-15г.
LG
L 13-14г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош