Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Classic
NEW BALANCE Classic
NEW BALANCE Classic
NEW BALANCE Classic
NEW BALANCE Classic
NEW BALANCE Classic
NEW BALANCE Classic
NEW BALANCE Classic
Женска маица
Код на производ:
(WT23801-DC2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Classic

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маичка lifestyle New Balance Classic за секој ден е наменета за сите дами кои се физички активни или сакаат да си обезбедат удобност после напорниот ден. Монохроматскиот модел има впечатливо лого New Balance на пределот на градите што ве прави да се истакнувате каде и да одите. Направен е од најфиниот француски фротир, така што секогаш се чувствувате удобно во него. Рамниот крој на овој модел обезбедува целосна удобност без чувство на стегање. Спецификација:Женска маичкаКратки ракавиЛого на New BalanceСостав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Женската маичка lifestyle New Balance Classic за секој ден е наменета за сите дами кои се физички активни или сакаат да си обезбедат удобност после напорниот ден. Монохроматскиот модел има впечатливо лого New Balance на пределот на градите што ве прави да се истакнувате каде и да одите. Направен е од најфиниот француски фротир, така што секогаш се чувствувате удобно во него. Рамниот крој на овој модел обезбедува целосна удобност без чувство на стегање. Спецификација:

 • Женска маичка
 • Кратки ракави
 • Лого на New Balance
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош