Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DX2320-522)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential се женски lifestyle тренерки од руно. Запознајте ги вашите нови омилени тренерки. Овој модел се одликува со еластичен појас и манжетни, што ја прави неверојатно удобна и погодна и за активни денови и за оние денови кога се релаксирате на каучот пред телевизорот. Сошиеното Nike лого ја истакнува лојалноста кон најдобриот бренд. Спецификација: Женски тренерки Еластичен појас со учкур Nike лого Стандарден крој Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Essential се женски lifestyle тренерки од руно. Запознајте ги вашите нови омилени тренерки. Овој модел се одликува со еластичен појас и манжетни, што ја прави неверојатно удобна и погодна и за активни денови и за оние денови кога се релаксирате на каучот пред телевизорот. Сошиеното Nike лого ја истакнува лојалноста кон најдобриот бренд.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен појас со учкур
 • Nike лого
 • Стандарден крој
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош