Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
Машки дуксер
Код на производ:
(MJ23020-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Tenacity Performance

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE Tenacity Performance е машки дуксер со капуљача, дизајниран за целосна поддршка во различни прилики. Понекогаш едноставното е најдобро, нели? Ако ви треба доказ за тоа, облечете го овој дуксер NEW BALANCE и уверете се сами. Има затворање со патент по целата должина на дуксерот, па затоа е погоден за слоевитост. Манжетните околу ракавите го подобруваат вклопувањето и го спречуваат несаканото движење и пропуштањето на ладен воздух. Капуљачата има две дупчиња што го олеснуваат персонализирањето. Кенгурскиот џеб е идеален за сите ваши ситници, а по потреба можете да ги загреете рацете во него. Оваа машка дуксерка NEW BALANCE е одличен избор за релаксација по напорниот ден или за некоја спонтана активност за време на викендот. Спецификација:Машки дуксер со капуљача – lifestyle Состав: 100% рециклиран полиестерПатент со целосна должинаЛого на NEW BALANCEСтандарден кројПодесување на капуљачатаМанжетни на ракавите.
Подетално

NEW BALANCE Tenacity Performance е машки дуксер со капуљача, дизајниран за целосна поддршка во различни прилики. Понекогаш едноставното е најдобро, нели? Ако ви треба доказ за тоа, облечете го овој дуксер NEW BALANCE и уверете се сами. Има затворање со патент по целата должина на дуксерот, па затоа е погоден за слоевитост. Манжетните околу ракавите го подобруваат вклопувањето и го спречуваат несаканото движење и пропуштањето на ладен воздух. Капуљачата има две дупчиња што го олеснуваат персонализирањето. Кенгурскиот џеб е идеален за сите ваши ситници, а по потреба можете да ги загреете рацете во него. Оваа машка дуксерка NEW BALANCE е одличен избор за релаксација по напорниот ден или за некоја спонтана активност за време на викендот. Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача – lifestyle
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Патент со целосна должина
 • Лого на NEW BALANCE
 • Стандарден крој
 • Подесување на капуљачата
 • Манжетни на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер MJ23010-BK
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош