Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(BV4089-219)
NIKE

NIKE Sportswear Essential Collection

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога сакате да постигнете рамнотежа помеѓу лежерната удобност и стилот, тогаш изберете ги долните женски тренерки од колекцијата Nike Sportswear Essential. Густата ткаенина од руно е ситно избрусена одвнатре за да обезбеди совршена покриеност и топлина. Лежерниот крој со широки ногавици кои се собрани со манжетна носи чувство на удобност и можност да ги истакнете вашите омилени патики. Поставен е прецизен раб долж предниот дел на нозете за да се нагласи спортската елеганција. Спецификација:Женски тренерки - lifestyleПредни џебовиРастеглив, прилагодлив појасДозволено е да се перат во машина за перењеСостав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Кога сакате да постигнете рамнотежа помеѓу лежерната удобност и стилот, тогаш изберете ги долните женски тренерки од колекцијата Nike Sportswear Essential. Густата ткаенина од руно е ситно избрусена одвнатре за да обезбеди совршена покриеност и топлина. Лежерниот крој со широки ногавици кои се собрани со манжетна носи чувство на удобност и можност да ги истакнете вашите омилени патики. Поставен е прецизен раб долж предниот дел на нозете за да се нагласи спортската елеганција.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Предни џебови
 • Растеглив, прилагодлив појас
 • Дозволено е да се перат во машина за перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош