Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ6129-032)
NIKE

NIKE LeBron

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LeBron е машки дуксер кој е идеален за секој кој го негува кошаркарскиот стил на облекување и надвор од теренот. Наградете се со меката удобност и пространото вклопување на четканото руно додека доминирате на улична кошарка или сакате да прошетате по напорниот тренинг. Наменет е за слоевито облекување, а можете да го облечете и преку омилената маичка кога ви е студено. Прославете ги 20-те години на Леброн во NBA во густо ткаениот материјал од руно кој остава удобно и пријатно чувство. Две децении доминација на паркетот и борба со противниците се илустрирани со слика на лав и листа на места каде Леброн го оставил својот белег. Опуштениот крој дава просторно чувство, додека еластичните ракави и капуљачата со учкур обезбедуваат дополнителна покриеност. Дали ви се ладни рацете додека шетате покрај реката? Стоплете ги во кенгур џебот во кој веќе се наоѓаат вашиот телефон и клучевите. Спецификација: Машки дуксер со капуљача – за кошарка Ребрести манжетни и половина Капуљача со учкур Кенгур џеб Широк крој Состав: 83% памук, 17% полиестер .
Подетално

Nike LeBron е машки дуксер кој е идеален за секој кој го негува кошаркарскиот стил на облекување и надвор од теренот. Наградете се со меката удобност и пространото вклопување на четканото руно додека доминирате на улична кошарка или сакате да прошетате по напорниот тренинг. Наменет е за слоевито облекување, а можете да го облечете и преку омилената маичка кога ви е студено. Прославете ги 20-те години на Леброн во NBA во густо ткаениот материјал од руно кој остава удобно и пријатно чувство. Две децении доминација на паркетот и борба со противниците се илустрирани со слика на лав и листа на места каде Леброн го оставил својот белег. Опуштениот крој дава просторно чувство, додека еластичните ракави и капуљачата со учкур обезбедуваат дополнителна покриеност. Дали ви се ладни рацете додека шетате покрај реката? Стоплете ги во кенгур џебот во кој веќе се наоѓаат вашиот телефон и клучевите.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача – за кошарка
 • Ребрести манжетни и половина
 • Капуљача со учкур
 • Кенгур џеб
 • Широк крој
 • Состав: 83% памук, 17% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DN4709-010
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош