Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Relentless Performance Fleece
NEW BALANCE Relentless Performance Fleece
NEW BALANCE Relentless Performance Fleece
NEW BALANCE Relentless Performance Fleece
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(WP13176-MIN)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Relentless Performance Fleece

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете се слоевито пред тренинг или утакмица, со долните женски тренерки New Balance Relentless Performance Fleece. Удобната ткаенина од руно ја вклучува технологијата NB HEAT, која помага да се загреете додека ја исфрлате влагата за време на загревањето или ладењето. Атлетскиот крој нуди слобода на движење, додека страничната лента со лого обезбедува стилски изглед што можете да го носите насекаде. Спецификација:Regular FitNB DRY технологијаСредно длабок струк7/8 должина на ногатаЕластичен појасСтранични џебовиСостав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Облечете се слоевито пред тренинг или утакмица, со долните женски тренерки New Balance Relentless Performance Fleece. Удобната ткаенина од руно ја вклучува технологијата NB HEAT, која помага да се загреете додека ја исфрлате влагата за време на загревањето или ладењето. Атлетскиот крој нуди слобода на движење, додека страничната лента со лого обезбедува стилски изглед што можете да го носите насекаде.
Спецификација:

 • Regular Fit
 • NB DRY технологија
 • Средно длабок струк
 • 7/8 должина на ногата
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош