Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(BV4089-126)
NIKE

NIKE Sportswear Essential Collection

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential Collection се долен дел од женски тренерки кој се чини дека е создаден само за вас. Направен е од густо, ситно брусено руно во лежерен крој, обезбедувајќи ви топлина и удобност во текот на денот. Еластичниот појас ви помага да ја прилагодите оваа тренерка на вашиот струк и ви дава чувство на удобност при движење. Има предни џебови и извезен Swoosh на левата нога. Претежно се направени од памук и лесно се одржуваат. Дозволено е перење во машина за перење. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел од тренерката е сестрано парче кое едноставно и лесно се вклопува во вашите комбинации. Спецификација:• Женски тренерки• Предни џебови• Еластичен појас• Состав: Памук 80% и полиестер 20%• Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Essential Collection се долен дел од женски тренерки кој се чини дека е создаден само за вас. Направен е од густо, ситно брусено руно во лежерен крој, обезбедувајќи ви топлина и удобност во текот на денот. Еластичниот појас ви помага да ја прилагодите оваа тренерка на вашиот струк и ви дава чувство на удобност при движење. Има предни џебови и извезен Swoosh на левата нога. Претежно се направени од памук и лесно се одржуваат. Дозволено е перење во машина за перење. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел од тренерката е сестрано парче кое едноставно и лесно се вклопува во вашите комбинации.
Спецификација:
• Женски тренерки
• Предни џебови
• Еластичен појас
• Состав: Памук 80% и полиестер 20%
• Машинско перење

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош