Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
NEW BALANCE Tenacity Performance
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(MP23022-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Tenacity Performance

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE Tenacity Performance се долен дел машки тренерки, идеален за сите видови тренинзи на отворено или во теретана, за релаксација по напорниот ден или за каква било неформална активност. Изработени се од рециклиран полиестер кој ви ја дава удобноста што ја заслужувате. Со купување на нашите производи направени од рециклирани материјали, вие учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Страничните џебови ќе ги држат сите ваши потребни ситници, а под левиот џеб е дискретно лого NB кое јасно говори за вашата љубов кон овој бренд. Еластичниот појас овозможува добро вклопување и лесна персонализација. Спецификација:Машки тренеркиСостав: 100% рециклиран полиестерЛого на NEW BALANCEСтранични џебови.
Подетално

NEW BALANCE Tenacity Performance се долен дел машки тренерки, идеален за сите видови тренинзи на отворено или во теретана, за релаксација по напорниот ден или за каква било неформална активност. Изработени се од рециклиран полиестер кој ви ја дава удобноста што ја заслужувате. Со купување на нашите производи направени од рециклирани материјали, вие учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Страничните џебови ќе ги држат сите ваши потребни ситници, а под левиот џеб е дискретно лого NB кое јасно говори за вашата љубов кон овој бренд. Еластичниот појас овозможува добро вклопување и лесна персонализација. Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Лого на NEW BALANCE
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош