Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Rero Crew
UMBRO Rero Crew
UMBRO Rero Crew
UMBRO Rero Crew
UMBRO Rero Crew
UMBRO Rero Crew
UMBRO Rero Crew
UMBRO Rero Crew
Машки дуксер
Код на производ:
(UMA223M605-02)
UMBRO

UMBRO Rero Crew

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот фудбалски дуксер Umbro Retro Crew е одлично парче облека за пред или после тренинг. Удобен и пријатен, одличен е и во комбинација со омилените фармерки или тренерки. Кенгурскиот џеб е тука не само за складирање на ситници, туку и за загревање на вашите раце. Еластичните манжетни на ракавите и рабовите го одржуваат дуксерот на место. Спецификација: Еластични манжетни на ракавите и појасот Кенгурски џеб Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Машкиот фудбалски дуксер Umbro Retro Crew е одлично парче облека за пред или после тренинг. Удобен и пријатен, одличен е и во комбинација со омилените фармерки или тренерки. Кенгурскиот џеб е тука не само за складирање на ситници, туку и за загревање на вашите раце. Еластичните манжетни на ракавите и рабовите го одржуваат дуксерот на место.
Спецификација:

 • Еластични манжетни на ракавите и појасот
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош