Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adicolor Essentials
adidas Adicolor Essentials
adidas Adicolor Essentials
adidas Adicolor Essentials
adidas Adicolor Essentials
adidas Adicolor Essentials
adidas Adicolor Essentials
adidas Adicolor Essentials
adidas Adicolor Essentials
adidas Adicolor Essentials
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(H14175)
adidas

adidas Adicolor Essentials

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.372 ДЕН
Заштеда: 1.016 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 XS
 • 34 S
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 M
 • 42 L
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Идејата зад женските тренерки на adidas Adicolor Essentials е дополнителна пријатност и удобност. Подобрете го пријатното чувство додека се враќате од работа, трчате или го поминувате викендот дома. Со купување на производи од памук на adidas, вие поддржувате одржливо одгледување памук.Спецификација: Модел: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Еластични манжетни.
Подетално

Идејата зад женските тренерки на adidas Adicolor Essentials е дополнителна пријатност и удобност. Подобрете го пријатното чувство додека се враќате од работа, трчате или го поминувате викендот дома. Со купување на производи од памук на adidas, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластични манжетни

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32 XS
  34 S
  36 S
  38 M
  40 M
  42 L
  44
  46
  48 XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош