Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
NEW BALANCE Heathertech
Код на производ:
(MS21073-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Heathertech

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви за тренирање New Balance Heathertech се вашата нова опција за удобност и движење. Создадени за спортисти кои ја менуваат играта, овие шорцеви ве носат од училница до теретана па се до терен без напор. Направени со технологија NB DRY, ткаенината на овие шорцеви ја отстранува влагата од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви, свежи и фокусирани за време на најинтензивните тренинзи. Нагласеното лого на ногата дава модерен, спортски изглед. Спецификација:Regular Fit NB DRY технологијаСредно длабок струкСтранични џебовиСостав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Машките шорцеви за тренирање New Balance Heathertech се вашата нова опција за удобност и движење. Создадени за спортисти кои ја менуваат играта, овие шорцеви ве носат од училница до теретана па се до терен без напор. Направени со технологија NB DRY, ткаенината на овие шорцеви ја отстранува влагата од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви, свежи и фокусирани за време на најинтензивните тренинзи. Нагласеното лого на ногата дава модерен, спортски изглед. Спецификација:

 • Regular Fit
 • NB DRY технологија
 • Средно длабок струк
 • Странични џебови
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош