Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Logo Fan
UMBRO Logo Fan
UMBRO Logo Fan
UMBRO Logo Fan
UMBRO Logo Fan
UMBRO Logo Fan
UMBRO Logo Fan
UMBRO Logo Fan
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(UMA223M805-10)
UMBRO

UMBRO Logo Fan

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маичка lifestyle Umbro Logo Fan е создадена за сите жестоки фудбалски фанови. Без разлика дали сте на теренот или на трибините, овој дрес ќе ја покаже вашата страст за играта. Класичниот крој и пријатната ткаенина ја прават оваа маица незаменлива во вашата гардероба. Интересен принт на маицата го истакнува вашиот дух во секој момент. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Принт Состав: 100% памук.
Подетално

Машката маичка lifestyle Umbro Logo Fan е создадена за сите жестоки фудбалски фанови. Без разлика дали сте на теренот или на трибините, овој дрес ќе ја покаже вашата страст за играта. Класичниот крој и пријатната ткаенина ја прават оваа маица незаменлива во вашата гардероба. Интересен принт на маицата го истакнува вашиот дух во секој момент.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Принт
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица UMA223M805-01
  595 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица UMA223M804-41
  714 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.190 ДЕН
  Помош