Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE s Angeles Lakers Essential
NIKE s Angeles Lakers Essential
NIKE s Angeles Lakers Essential
NIKE s Angeles Lakers Essential
Машки дуксер
Код на производ:
(DB1181-728)
NIKE

NIKE s Angeles Lakers Essential

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Los Angeles Lakers Essential машкиот дуксер ви нуди спој на атлетски изглед со препознатлива удобност. Направен е од меко руно и има моќни тимски бои со името и бројот на вашиот омилен играч. Мазно однадвор и пријатно одвнатре, брусеното руно е нашиот најдобар партнер во борбата против студот. Јаките бои, заедно со името и бројот покажуваат со кој тим се гордеете и кој е играчот за кој навивате со сето срце. Спецификација: Машки дуксер со капуљача Модел: loose fit за просторно чувство Поставена прилагодлива капуљача Ребрести манжетни на ракавите и долниот отвор Преден џеб Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер; Постава на капуљачата: 100% памук .
Подетално

Nike Los Angeles Lakers Essential машкиот дуксер ви нуди спој на атлетски изглед со препознатлива удобност. Направен е од меко руно и има моќни тимски бои со името и бројот на вашиот омилен играч. Мазно однадвор и пријатно одвнатре, брусеното руно е нашиот најдобар партнер во борбата против студот. Јаките бои, заедно со името и бројот покажуваат со кој тим се гордеете и кој е играчот за кој навивате со сето срце.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Модел: loose fit за просторно чувство
 • Поставена прилагодлива капуљача
 • Ребрести манжетни на ракавите и долниот отвор
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер; Постава на капуљачата: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6129-032
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DN4709-010
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош