Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR Strech Fleece
COLMAR Strech Fleece
COLMAR Strech Fleece
COLMAR Strech Fleece
COLMAR Strech Fleece
COLMAR Strech Fleece
Машки дуксер
Код на производ:
(8321-5WU-99)
COLMAR

COLMAR Strech Fleece

Претходна цена
7.190 ДЕН
Моментална цена
7.190 ДЕН
Цена со попуст
5.752 ДЕН
Заштеда: 1.438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машки термо дуксер COLMAR STRETCH FLEECE со патент со должина од 1/2 е изработен од меко растегливо руно, мазно однадвор и со четкање одвнатре. Особено отпорен на оштетување, тоа е техничко парче облека кое комбинира удобност и практичност, благодарение на високиот степен на прозрачност и мекост. Овој дуксер е совршен за уживање на планина на најдобар можен начин. Спецификација: Машки термички дуксер 1/2 должина патент Модел: Regular fit Материјал: 93% полиестер / 7% еластин.
Подетално

Машки термо дуксер COLMAR STRETCH FLEECE со патент со должина од 1/2 е изработен од меко растегливо руно, мазно однадвор и со четкање одвнатре. Особено отпорен на оштетување, тоа е техничко парче облека кое комбинира удобност и практичност, благодарение на високиот степен на прозрачност и мекост. Овој дуксер е совршен за уживање на планина на најдобар можен начин. Спецификација:

 • Машки термички дуксер
 • 1/2 должина патент
 • Модел: Regular fit
 • Материјал: 93% полиестер / 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Скијање
  Бренд COLMAR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер 8321-5WU-579
  5.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 8333-7LO-99
  5.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер 8321-5WU-126
  5.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.190 ДЕН
  Помош