Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Run Division Rise 365
NIKE Run Division Rise 365
NIKE Run Division Rise 365
NIKE Run Division Rise 365
NIKE Run Division Rise 365
NIKE Run Division Rise 365
NIKE Run Division Rise 365
NIKE Run Division Rise 365
Машка маица за трчање
Код на производ:
(DQ6545-410)
NIKE

NIKE Run Division Rise 365

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Run Division Rise 365 машката маица за трчање е дизајнирана за 365 дена на трим патеката. Удобна и позрачна, обезбедува поддршка за да се чувствувате удобно во неа од стартната линија до целта. Моделот се прилагодува на секое движење и ви овозможува да бидете лесни како пердув додека посегнувате по нов рекорд. Рефлектирачките детали на предниот и на задниот дел додаваат допир на сјај на секој поминат километар и овозможуваат конкуренцијата јасно да види колку заостануваат зад вас. Оваа маица ви дава поддршка без разлика дали ја носите ова спортско парче како дополнителен или основен слој. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата за побрзо сушење, помагајќи ви да останете свежи. Мрежестите панели во задниот дел овозможуваат воздухот да тече слободно, така што вашата кожа дише до крајот на тренингот, а вие ќе останете фокусирани до самиот крај. Nike Running Division лентата на вратот го истакнува вашиот спортски дух. Спецификација: Машка маица за трчање Класичен крој Кратки ракави Dri-Fit технологија Мрежести панели Рефлектирачка графика Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Run Division Rise 365 машката маица за трчање е дизајнирана за 365 дена на трим патеката. Удобна и позрачна, обезбедува поддршка за да се чувствувате удобно во неа од стартната линија до целта. Моделот се прилагодува на секое движење и ви овозможува да бидете лесни како пердув додека посегнувате по нов рекорд. Рефлектирачките детали на предниот и на задниот дел додаваат допир на сјај на секој поминат километар и овозможуваат конкуренцијата јасно да види колку заостануваат зад вас. Оваа маица ви дава поддршка без разлика дали ја носите ова спортско парче како дополнителен или основен слој. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата за побрзо сушење, помагајќи ви да останете свежи. Мрежестите панели во задниот дел овозможуваат воздухот да тече слободно, така што вашата кожа дише до крајот на тренингот, а вие ќе останете фокусирани до самиот крај. Nike Running Division лентата на вратот го истакнува вашиот спортски дух.
Спецификација:

 • Машка маица за трчање
 • Класичен крој
 • Кратки ракави
 • Dri-Fit технологија
 • Мрежести панели
 • Рефлектирачка графика
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош