Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
Женска јакна
Код на производ:
(1115681-6000)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Heidelstein

Претходна цена
11.590 ДЕН
Моментална цена
11.590 ДЕН
Цена со попуст
9.272 ДЕН
Заштеда: 2.318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JACK WOLFSKIN HEIDELSTEIN е женска полнета јакна за outdoor активности во текот на есента и зимата.Оваа јакна е супер удобна. Тоа е она што прво ќе ви падне на памет кога ќе го облечете. Нејзиното полнење од синтетички влакна ви носи совршена топлина со исклучително лесно чувство. Прицврстете го нејзиниот патент и подготвени сте за вашата нова авантура на отворено.Спецификација: Женска outdoor јакна 2 странични џебови Внатрешен џеб Фиксирана капуљача со прилагодливо видно поле и опсег Водоотпорни патенти Зглобни лактови .
Подетално

JACK WOLFSKIN HEIDELSTEIN е женска полнета јакна за outdoor активности во текот на есента и зимата.
Оваа јакна е супер удобна. Тоа е она што прво ќе ви падне на памет кога ќе го облечете. Нејзиното полнење од синтетички влакна ви носи совршена топлина со исклучително лесно чувство. Прицврстете го нејзиниот патент и подготвени сте за вашата нова авантура на отворено.
Спецификација:

 • Женска outdoor јакна

 • 2 странични џебови

 • Внатрешен џеб

 • Фиксирана капуљача со прилагодливо видно поле и опсег

 • Водоотпорни патенти

 • Зглобни лактови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош