Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
Машки дуксер
Код на производ:
(UMA223M601-02)
UMBRO

UMBRO Basic Logo

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.545 ДЕН
Заштеда: 1.545 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот lifestyle дуксер со капуљача Umbro Basic Logo е класично парче облека за сите љубители на спортскиот стил. Стандарден крој и удобна ткаенина, во комбинација со истакнато лого во средината го прават овој дуксер лесен за комбинирање во која било варијанта. Капата нуди дополнителна топлина кога температурите паѓаат. Со долни тренерки или омилени фармерки, секогаш ќе изгледате добро. Спецификација: Машки дуксер со капуљача - lifestyle Еластични манжетни на ракавите и појасот Прилагодлива капуљача Кенгурски џеб Лого на Umbro Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Машкиот lifestyle дуксер со капуљача Umbro Basic Logo е класично парче облека за сите љубители на спортскиот стил. Стандарден крој и удобна ткаенина, во комбинација со истакнато лого во средината го прават овој дуксер лесен за комбинирање во која било варијанта. Капата нуди дополнителна топлина кога температурите паѓаат. Со долни тренерки или омилени фармерки, секогаш ќе изгледате добро.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача - lifestyle
 • Еластични манжетни на ракавите и појасот
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгурски џеб
 • Лого на Umbro
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош