Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR MENS SKI JACKET
COLMAR MENS SKI JACKET
COLMAR MENS SKI JACKET
COLMAR MENS SKI JACKET
Машка јакна
Код на производ:
(1395-1XC-99)
COLMAR

COLMAR MENS SKI JACKET

Претходна цена
30.490 ДЕН
Моментална цена
30.490 ДЕН
Цена со попуст
24.392 ДЕН
Заштеда: 6.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 L
 • 56 XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50 M
52 L
54 L
56 XL
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна 1395-1XC-579
24.392 ДЕН
Заштеда 20%
30.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 1085-9XJ-99
13.592 ДЕН
Заштеда 20%
16.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна 1395-1XC-126
24.392 ДЕН
Заштеда 20%
30.490 ДЕН
Помош