Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK ELLSWORTH
ICEPEAK ELLSWORTH
ICEPEAK ELLSWORTH
ICEPEAK ELLSWORTH
Женски панталони
Код на производ:
(54103577I-990)
ICEPEAK

ICEPEAK ELLSWORTH

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
8.690 ДЕН
Моментална цена
8.690 ДЕН
Цена со попуст
6.952 ДЕН
Заштеда: 1.738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36 S
38 M
40 L
42
44
46
48
50
52
54
56
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 54101380IO-990
5.192 ДЕН
Заштеда 20%
6.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 54012535IO-990
5.672 ДЕН
Заштеда 20%
7.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 54101380I-652
5.192 ДЕН
Заштеда 20%
6.490 ДЕН
Помош