Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
Детски тренерки
Код на производ:
(1376328-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival Fleece е тренерка за момчиња совршена за секој ден. Оваа тренерка ќе ви обезбеди топлина и удобност во текот на денот, без разлика што правите. Лесна е, удобна и супер мека одвнатре. Има капа за заштита од ветер и преден кенгур џеб за сите ваши неопходни работи. Ребрести манжетни на ракавите, долниот отвор на горниот дел и нозете ја одржуваат оваа тренерка на своето место без разлика колку сте активни. Долниот дел има прилагодлив еластичен појас за совршено вклопување и два странични џебови како дополнителен простор за складирање на основните работи во движење. Спецификација:Дводелна тренерка за момчињаКапаПрилагодлив еластичен појасКенгурски џеб на горниот делДва странични џебови на долниот делРебрести манжетни на ракавите, нозете и долниот отвор на горниот делМатеријал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Under Armour Rival Fleece е тренерка за момчиња совршена за секој ден. Оваа тренерка ќе ви обезбеди топлина и удобност во текот на денот, без разлика што правите. Лесна е, удобна и супер мека одвнатре. Има капа за заштита од ветер и преден кенгур џеб за сите ваши неопходни работи. Ребрести манжетни на ракавите, долниот отвор на горниот дел и нозете ја одржуваат оваа тренерка на своето место без разлика колку сте активни. Долниот дел има прилагодлив еластичен појас за совршено вклопување и два странични џебови како дополнителен простор за складирање на основните работи во движење.
Спецификација:

 • Дводелна тренерка за момчиња
 • Капа
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Кенгурски џеб на горниот дел
 • Два странични џебови на долниот дел
 • Ребрести манжетни на ракавите, нозете и долниот отвор на горниот дел
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст Kids
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM 9-10г.
  SM
  S
  YMD 11-12г.
  MD
  M
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош