Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Tenacity
NEW BALANCE Tenacity
NEW BALANCE Tenacity
NEW BALANCE Tenacity
NEW BALANCE Tenacity
NEW BALANCE Tenacity
NEW BALANCE Tenacity
NEW BALANCE Tenacity
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(MP23011-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Tenacity

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Носете класичен стил со долните машки тренерки New Balance Tenacity. Изработени од удобен, еластичен материјал, овие тренерки овозможуваат брзо апсорпција и сушење на влагата, благодарение на технологијата NB DRY. Контрастните бои и страничните џебови го издигнуваат класичниот, спортски изглед на долниот дел од тренерките на следното ниво. Спецификација:NB DRY технологијаСредно длабок струкЕластичен прилагодлив појасСтранични џебовиСостав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Носете класичен стил со долните машки тренерки New Balance Tenacity. Изработени од удобен, еластичен материјал, овие тренерки овозможуваат брзо апсорпција и сушење на влагата, благодарение на технологијата NB DRY. Контрастните бои и страничните џебови го издигнуваат класичниот, спортски изглед на долниот дел од тренерките на следното ниво. Спецификација:

 • NB DRY технологија
 • Средно длабок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош