Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
UMBRO Retro Logo
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(UMA223M104-02)
UMBRO

UMBRO Retro Logo

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Retro Logo се долен дел машки тренерки со едноставен крој, минималистички дизајн и препознатлив комфор. Еластичниот прилагодлив појас и еластичните манжетни на нозете ви даваат удобно вклопување. Малку заострените ногарки овозможуваат вашите патики да се истакнат. Едноставноста на оваа тренерка дава безброј комбинации на облека кои се удобни и пријатни, идеални за сезоната што претстои. Спецификација: Машки тренерки Еластичен прилагодлив појас Еластични манжетни на нозете Странични џебови Лого на Umbro Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Umbro Retro Logo се долен дел машки тренерки со едноставен крој, минималистички дизајн и препознатлив комфор. Еластичниот прилагодлив појас и еластичните манжетни на нозете ви даваат удобно вклопување. Малку заострените ногарки овозможуваат вашите патики да се истакнат. Едноставноста на оваа тренерка дава безброј комбинации на облека кои се удобни и пријатни, идеални за сезоната што претстои.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични манжетни на нозете
 • Странични џебови
 • Лого на Umbro
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош