Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1
JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1
JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1
JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1
JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1
JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1
JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1
JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1
Машка јакна
Код на производ:
(1115291-6000)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1

Претходна цена
14.090 ДЕН
Моментална цена
14.090 ДЕН
Цена со попуст
11.272 ДЕН
Заштеда: 2.818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1 е машка јакна за сите временски услови.Благодарение на системот 3 во 1, оваа јакна ќе ви биде верен придружник во сите авантури на отворено во текот на целата година. Внатрешната и надворешната јакна можете да ја носите посебно или едноставно да ги закопчате заедно за сите тие излегувања во најстудениот дел од годината.Спецификација: Машка надворешна јакна 3 во 1 Внатрешен слој направен од меко и топло руно 2 странични џебови Внатрешен џеб Фиксирана капуљача со прилагодливо видно поле Прилагодлив отвор на дното Водоотпорни патенти.
Подетално

JACK WOLFSKIN GLAABACH 3IN1 е машка јакна за сите временски услови.
Благодарение на системот 3 во 1, оваа јакна ќе ви биде верен придружник во сите авантури на отворено во текот на целата година. Внатрешната и надворешната јакна можете да ја носите посебно или едноставно да ги закопчате заедно за сите тие излегувања во најстудениот дел од годината.
Спецификација:

 • Машка надворешна јакна 3 во 1

 • Внатрешен слој направен од меко и топло руно

 • 2 странични џебови

 • Внатрешен џеб

 • Фиксирана капуљача со прилагодливо видно поле

 • Прилагодлив отвор на дното

 • Водоотпорни патенти

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 1207251-4018
  13.013 ДЕН
  Заштеда 30%
  18.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 1206622-6350
  7.413 ДЕН
  Заштеда 30%
  10.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош