Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Hoodie
Детски дуксер
Код на производ:
(1357585-176)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Hoodie

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот дуксер Under Armor Rival Fleece со качулка носи секојдневна удобност и пријаттност. Лесна, исклучително удобна ткаенина изработена од мешавина на квалитетни материјали и избрусена внатрешност која ја задржува топлината ќе го направи овој дуксер омилен кај момчето командоси. Капуљачата е тука за да обезбеди дополнителна топлина и удобност, додека кенгурскиот џеб е идеален за момчињата да ги чуваат своите мали предмети. Еластичните манжетни го држат дуксерот на место, овозможувајќи слободно движење и оптимално покривање. Едноставниот дизајн и логото на UA го откриваат спортскиот дух на вашите момчиња и љубовта кон брендот. Спецификации: Еластично ребро на ракавите и половината Кенгур џеб Материјал: 80% памук, 20% полиестер Машинско перење.
Подетално

Детскиот дуксер Under Armor Rival Fleece со качулка носи секојдневна удобност и пријаттност. Лесна, исклучително удобна ткаенина изработена од мешавина на квалитетни материјали и избрусена внатрешност која ја задржува топлината ќе го направи овој дуксер омилен кај момчето командоси. Капуљачата е тука за да обезбеди дополнителна топлина и удобност, додека кенгурскиот џеб е идеален за момчињата да ги чуваат своите мали предмети. Еластичните манжетни го држат дуксерот на место, овозможувајќи слободно движење и оптимално покривање. Едноставниот дизајн и логото на UA го откриваат спортскиот дух на вашите момчиња и љубовта кон брендот.
Спецификации:

 • Еластично ребро на ракавите и половината
 • Кенгур џеб
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст Kids
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM 9-10г.
  SM
  S
  YMD 11-12г.
  MD
  M
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош