Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI Ginnico Co
SERGIO TACCHINI Ginnico Co
SERGIO TACCHINI Ginnico Co
SERGIO TACCHINI Ginnico Co
SERGIO TACCHINI Ginnico Co
SERGIO TACCHINI Ginnico Co
Машка маица
Код на производ:
(39835-570)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Ginnico Co

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SERGIO TACCHINI GINNICO CO е машка lifestyle маица што можете да ја носите во секоја пригода и да ја комбинирате со повеќето алишта во вашата гардероба. Оваа маичка со кратки ракави е изработена од исклучително мек и лесен памук кој ќе ви овозможи максимална удобност. Опуштен крој, зајакната јака и нејзината боја се карактеристиките на оваа маичка. Логото SERGIO TACCHINI на градите јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд. Облечете ја оваа модерна машка маица и уживајте во целодневната удобност што ја заслужувате. Спецификација:Машка маица – lifestyle Краток ракавСостав: 100% памукЗасилена јакаЛого на SERGIO TACCHINI.
Подетално

SERGIO TACCHINI GINNICO CO е машка lifestyle маица што можете да ја носите во секоја пригода и да ја комбинирате со повеќето алишта во вашата гардероба. Оваа маичка со кратки ракави е изработена од исклучително мек и лесен памук кој ќе ви овозможи максимална удобност. Опуштен крој, зајакната јака и нејзината боја се карактеристиките на оваа маичка. Логото SERGIO TACCHINI на градите јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд. Облечете ја оваа модерна машка маица и уживајте во целодневната удобност што ја заслужувате.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Краток ракав
 • Состав: 100% памук
 • Засилена јака
 • Лого на SERGIO TACCHINI

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица STA223M806-94
  1.323 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица STA223M811-01
  1.323 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.890 ДЕН
  Помош