Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
Женски хеланки
Код на производ:
(HC1972)
adidas

adidas Adicolor

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.162 ДЕН
Заштеда: 926 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 XS
 • 34 S
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 M
 • 42 L
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADICOLOR се женски хеланки за секојдневна удобност. Хеланките со висок струк совршено ќе ја истакнат вашата фигура и ќе ви ја овозможат удобноста што ја посакувате. Тесниот крој и процепите на нозете ви овозможуваат максимална слобода на движење. Логото на adidas суптилно ја истакнува вашата посветеност на најдобриот спортски бренд. Шетање низ град или тренинг, не е важно, бидејќи овие хеланки се совршен избор за сите прилики. Спецификација: Женски хеланки Висок струк Процепи на нозете Тесен крој Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин.
Подетално

adidas ADICOLOR се женски хеланки за секојдневна удобност. Хеланките со висок струк совршено ќе ја истакнат вашата фигура и ќе ви ја овозможат удобноста што ја посакувате. Тесниот крој и процепите на нозете ви овозможуваат максимална слобода на движење. Логото на adidas суптилно ја истакнува вашата посветеност на најдобриот спортски бренд. Шетање низ град или тренинг, не е важно, бидејќи овие хеланки се совршен избор за сите прилики.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Висок струк
 • Процепи на нозете
 • Тесен крој
 • Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32 XS
  34 S
  36 S
  38 M
  40 M
  42 L
  44
  46
  48 XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош