Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hoodie
Машки дуксер
Код на производ:
(1357092-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece Hoodie

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
1.794 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival Fleece е машки дуксер кој ви помага да се подготвите за тренинг и да бидете совршено опуштени после него. Изработен е од ултралесна фротир ткаенина со мека внатрешност, за да ви даде повеќе топлина и удобност. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни цело време. Панелите за дишење се стратешки поставени за флексибилност и дополнителна апсорпција на влага. Спецификација:• Машки дуксери - тренинг, lifestyle• Лесен и прозрачен материјал од француски фротир• Кенгурски џебови• Брзо сушење ткаенина• Состав: памук, полиестер.
Подетално

Under Armour Rival Fleece е машки дуксер кој ви помага да се подготвите за тренинг и да бидете совршено опуштени после него. Изработен е од ултралесна фротир ткаенина со мека внатрешност, за да ви даде повеќе топлина и удобност. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни цело време. Панелите за дишење се стратешки поставени за флексибилност и дополнителна апсорпција на влага.
Спецификација:
• Машки дуксери - тренинг, lifestyle
• Лесен и прозрачен материјал од француски фротир
• Кенгурски џебови
• Брзо сушење ткаенина
• Состав: памук, полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM S
S S
YMD
MD M
M M
YLG
YXL
LG L
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош