Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR JR.BOY SKI JACKET
COLMAR JR.BOY SKI JACKET
COLMAR JR.BOY SKI JACKET
COLMAR JR.BOY SKI JACKET
Детска јакна
Код на производ:
(3109J-1VC-107)
COLMAR

COLMAR JR.BOY SKI JACKET

Претходна цена
18.590 ДЕН
Моментална цена
18.590 ДЕН
Цена со попуст
14.872 ДЕН
Заштеда: 3.718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 5-6
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 16 16
 • 6 6
 • 8 8
 • 10 10
 • 12 12
 • 14 14
 • 1112 1112
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош