Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Детски дуксер
Код на производ:
(DN1296-011)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain е детска маица за фудбал дизајнирана за вашето спортско задоволство. Специјално дизајнирана за фудбалските ѕвезди во подем, ве мотивира да ја подигнете вашата игра на повисоко ниво. Овој модел се одликува со долги ракави и со краток патент за прилагодување на отвореноста и скриените дупки на палецот што ги задржуваат ракавите на место додека се движите. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, и ви помага да останете суви и свежи. Изгледот на оваа маица е инспириран од брзината и е моделиран на маиците што ги носат професионалните фудбалери за време на тренинзите. Спецификација: Детска маица за фудбал Долги ракави Dri-FIT технологија Скриени дупки за палецот Тесен крој.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain е детска маица за фудбал дизајнирана за вашето спортско задоволство. Специјално дизајнирана за фудбалските ѕвезди во подем, ве мотивира да ја подигнете вашата игра на повисоко ниво. Овој модел се одликува со долги ракави и со краток патент за прилагодување на отвореноста и скриените дупки на палецот што ги задржуваат ракавите на место додека се движите. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, и ви помага да останете суви и свежи. Изгледот на оваа маица е инспириран од брзината и е моделиран на маиците што ги носат професионалните фудбалери за време на тренинзите.
Спецификација:

 • Детска маица за фудбал
 • Долги ракави
 • Dri-FIT технологија
 • Скриени дупки за палецот
 • Тесен крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DN1351-410
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CW0674-010
  3.832 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.790 ДЕН
  Помош