Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK ELSAH
ICEPEAK ELSAH
ICEPEAK ELSAH
ICEPEAK ELSAH
ICEPEAK ELSAH
ICEPEAK ELSAH
Женска јакна
Код на производ:
(53204599I-652)
ICEPEAK

ICEPEAK ELSAH

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
11.790 ДЕН
Моментална цена
11.790 ДЕН
Цена со попуст
9.432 ДЕН
Заштеда: 2.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34 XS
36 S
38 M
40 L
42 XL
44 2XL
46 3XL
48 4XL
50
52
54
56
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 53200566I-425
8.552 ДЕН
Заштеда 20%
10.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 53204599I-980
9.592 ДЕН
Заштеда 20%
11.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 53203839I-685
8.312 ДЕН
Заштеда 20%
10.390 ДЕН
Помош