Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
ICEPEAK Elsag
Женска јакна
Код на производ:
(53204599I-652)
ICEPEAK

ICEPEAK Elsag

Претходна цена
11.790 ДЕН
Моментална цена
11.790 ДЕН
Цена со попуст
9.432 ДЕН
Заштеда: 2.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK ELSAH е врвна женска outdoor јакна со капа за скијање. Има два слоја - водоотпорната мембрана е залепена со мултифункционален материјал. Можете лесно и безбедно да ги сместите сите ваши ситници во предните џебови со патент, а има и џеб за скијачко куче, што е повеќе од практично на патеките. Материјал обработен со современи технологии за одбивање на вода без употреба на PFC. Направен од материјал за истегнување во 2 насоки, кој ви овозможува целосна слобода на движење за време на спортски активности. Јакната има капа која се вади и се прилагодува. Се прицврстува со патент со цела должина и има фиксирана снежна бариера со силиконска антилизгачка лента. Спецификација: Slim fit Женска јакна за скијање Контрастен патент со целосна должина Висока јака Капа што може да се извади Предни џебови со патент Џеб за ски карта Состав: 100% полиестер.
Подетално

ICEPEAK ELSAH е врвна женска outdoor јакна со капа за скијање. Има два слоја - водоотпорната мембрана е залепена со мултифункционален материјал. Можете лесно и безбедно да ги сместите сите ваши ситници во предните џебови со патент, а има и џеб за скијачко куче, што е повеќе од практично на патеките. Материјал обработен со современи технологии за одбивање на вода без употреба на PFC. Направен од материјал за истегнување во 2 насоки, кој ви овозможува целосна слобода на движење за време на спортски активности. Јакната има капа која се вади и се прилагодува. Се прицврстува со патент со цела должина и има фиксирана снежна бариера со силиконска антилизгачка лента.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Женска јакна за скијање
 • Контрастен патент со целосна должина
 • Висока јака
 • Капа што може да се извади
 • Предни џебови со патент
 • Џеб за ски карта
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44 2XL
  46 3XL
  48 4XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош