Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Crew
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Crew
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Crew
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Crew
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Crew
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Crew
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Crew
UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Crew
Женски дуксер
Код на производ:
(1365989-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock Fleece Crew

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
2.295 ДЕН
Заштеда: 2.295 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour PROJECT ROCK Женскиот дуксер за тренинг е направен за да ви помогне да ги пронајдете вашите граници и потоа да ги поместите. Сите парчиња од оваа колекција се лично одобрени од Двејн Џонсон. Исклучително меката руно ткаенина со висок процент на памук е ситно избрусена одвнатре за да ви обезбеди поголема топлина и удобност. Моделот има лежерен крој со спуштени рабови на рамениците, помал џеб на левата страна и еластични манжетни на ракавите и јаката. Спецификација:Поширок кројТркалезна јака со еластична манжетнаЛастик на ракавитеМатеријал: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Under Armour PROJECT ROCK Женскиот дуксер за тренинг е направен за да ви помогне да ги пронајдете вашите граници и потоа да ги поместите. Сите парчиња од оваа колекција се лично одобрени од Двејн Џонсон. Исклучително меката руно ткаенина со висок процент на памук е ситно избрусена одвнатре за да ви обезбеди поголема топлина и удобност. Моделот има лежерен крој со спуштени рабови на рамениците, помал џеб на левата страна и еластични манжетни на ракавите и јаката.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Тркалезна јака со еластична манжетна
 • Ластик на ракавите
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош