Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Relentless
NEW BALANCE Relentless
NEW BALANCE Relentless
NEW BALANCE Relentless
NEW BALANCE Relentless
NEW BALANCE Relentless
NEW BALANCE Relentless
NEW BALANCE Relentless
Спортски градник
Код на производ:
(WB21176-ZNC)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Relentless

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE Relentless е женски спортски градник во кој ќе бидете подготвени за предизвиците на секојдневните тренинзи и други спортски активности. Можете слободно да се движите или да скокате и сега сте сигурни дека градникот останува на своето место. Изработен е од мазна и лесна ткаенина, која ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Градникот има интересен принт и уште поинтересна графика NEW BALANCE која го нагласува спортскиот изглед и припадноста на брендот. Вкрстени тенки ремени даваат атрактивен изглед. Овој спортски градник е одличен избор за спортови како што се тенис, трчање или тренинг во теретана. Ќе ви обезбеди врвна поддршка за време на тешки активности. Спецификација:Женски спортски градникСостав: 77% рециклиран полиестер и 23% спандексВкрстени ремениИнтересен принтNew Balance графика.
Подетално

NEW BALANCE Relentless е женски спортски градник во кој ќе бидете подготвени за предизвиците на секојдневните тренинзи и други спортски активности. Можете слободно да се движите или да скокате и сега сте сигурни дека градникот останува на своето место. Изработен е од мазна и лесна ткаенина, која ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Градникот има интересен принт и уште поинтересна графика NEW BALANCE која го нагласува спортскиот изглед и припадноста на брендот. Вкрстени тенки ремени даваат атрактивен изглед. Овој спортски градник е одличен избор за спортови како што се тенис, трчање или тренинг во теретана. Ќе ви обезбеди врвна поддршка за време на тешки активности. Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Состав: 77% рециклиран полиестер и 23% спандекс
 • Вкрстени ремени
 • Интересен принт
 • New Balance графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош