Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
Машки дуксер
Код на производ:
(DN4709-010)
NIKE

NIKE Los Angeles Lakers

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Навлечете го мекиот и простран Nike Los Angeles Lakers машки lifestyle дуксер за да се заштитите од студот кога температурите ќе паднат. Изработен од топла ткаенина, ќе ви ја обезбеди сета потребна удобност. Одликувајќи се со горда графика во тимски бои, му оддава почит на вашиот омилен тим. Спецификација: Standard fit Преден џеб Прилагодлива капуљача Еластични делови на ракавите и поработ Машинско перење Состав: 80% памук, 20 % полиестер .
Подетално

Навлечете го мекиот и простран Nike Los Angeles Lakers машки lifestyle дуксер за да се заштитите од студот кога температурите ќе паднат. Изработен од топла ткаенина, ќе ви ја обезбеди сета потребна удобност. Одликувајќи се со горда графика во тимски бои, му оддава почит на вашиот омилен тим.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Преден џеб
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и поработ
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6129-032
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош