Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Air
NIKE Sportswear Air
NIKE Sportswear Air
NIKE Sportswear Air
NIKE Sportswear Air
NIKE Sportswear Air
NIKE Sportswear Air
NIKE Sportswear Air
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ4202-010)
NIKE

NIKE Sportswear Air

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Air машките долен дел тренерки ви носат удобност и која ја посакате. Широки во колковите, со заострени ногавици и еластични манжетни, тие им овозможуваат на вашите патики да блеснат во прв план. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува прилагодено вклопување. Легендарната Nike Air графика го крева вашиот изглед на повисоко ниво. Спецификација: Standard fit Заострени ногавици Еластични манжетни на ногавиците Еластичен прилагодлив појас Машинско перење Состав: 100% памук .
Подетално

Nike Sportswear Air машките долен дел тренерки ви носат удобност и која ја посакате. Широки во колковите, со заострени ногавици и еластични манжетни, тие им овозможуваат на вашите патики да блеснат во прв план. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува прилагодено вклопување. Легендарната Nike Air графика го крева вашиот изглед на повисоко ниво.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Заострени ногавици
 • Еластични манжетни на ногавиците
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош